Drietal aangehouden voor poging woninginbraak in Renswoude
Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 16:49 uurRENSWOUDE – In de nacht van zaterdag 8 op zondag 9 augustus hielden agenten drie verdachten aan voor een poging woninginbraak.
Rond 03.30 uur kwam de melding van een oplettende getuige dat er drie personen rondom een woning aan de Dorpsstraat liepen. Hij vertrouwde dit niet en schakelde de politie in. Agenten zochten de omgeving af en op de Oude Holleweg zagen ze een busje rijden. Hierin zaten drie mannen die aan het signalement voldeden. De drie, 31 jaar uit Rhenen, 26 jaar uit Ede en 40 jaar uit Veenendaal, werden aangehouden. In de bus troffen agenten inbrekersgereedschap. Een nader onderzoek is ingesteld.
Voorkom inbraak
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl, www.a12beveiligingstechniek.nl en www.betecom.nl.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties