Logo 112Veenendaal

Redactie 112 0 reactie(s) di 05 april 2016, 16:57

Politie zoekt eigenaar van kinderfiets

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 16:52 uur

VEENENDAAL – In de nacht van maandag op dinsdag 5 april reden ‘bekenden’ van de politie met een kinderfiets in hun auto. Hun verhaal over de afkomst van de fiets werd niet geloofd en de kinderfiets werd in beslag genomen.

De politie wil uiteraard dat de kinderfiets weer terecht komt bij het meisje waar de fiets van is. Herkent u de fiets, bel dan met de politie op telefoonnummer 0900-8844 of bezoek het bureau.

De foto is enigszins bewerkt omdat de politie de fiets wil terug geven aan de echte eigenaar.

Update 21:00 uur

De eigenaresse is bekend.

112 Veenendaal

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Veenendaal lees je in onze categorie 112 Nieuws Veenendaal. Alle 112 alarmeringen uit Veenendaal kan je live volgen via 112 meldingen Veenendaal.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Veenendaal

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Veenendaal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.