Vrouwen bedreigd in woning Prins Bernhardlaan
Laatst bijgewerkt: zondag 16:53 uur
VEENENDAAL – Vrijdagavond 3 juni heeft de politie een man aan de Prins Bernhardlaan aangehouden op verdenking van bedreiging van een vrouw.
Gisteravond kreeg de politie rond 22.45 uur een melding dat er een conflict gaande was in een woning aan de Prins Bernhardlaan en dat er een man met een wapen was gezien. De politie ging naar de woning toe en toen agenten daar aankwamen, zagen zij plotseling twee vrouwen in paniek de woning uitlopen. Niet veel later kwam er ook een man naar buiten, het gaat om een 42-jarige Veenendaler. Hij is door de politie aangehouden en meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.
Het is nog onduidelijk wat er zich in het huis heeft afgespeeld. De politie doet verder onderzoek. De twee vrouwen zijn opgevangen op het politiebureau.
Reacties met de meeste stemmen
Automobilist botst achterop wachtende…
Automobilist botst achterop wachtende…
Actieve discussies
Recente reacties