Logo 112Veenendaal

Redactie 112 0 reactie(s) do 07 juli 2016, 15:53

Politie treft gestolen spullen aan in auto Veenendaaler

Laatst bijgewerkt: zondag 16:53 uur

DE KLOMP – De politie heeft woensdagavond een 23-jarige inwoner van Veenendaal aangehouden op verdenking van heling en/of diefstal. Hij werd in een auto aangetroffen op een parkeerplaats bij het Station Veenendaal-De Klomp met mogelijk gestolen spullen in zijn auto. Hij trok de aandacht omdat hij helemaal achter op het terrein stond.

Toen de agenten de wagen controleerden aan de hand van het kenteken werd duidelijk dat een en ander niet klopte. De kentekenplaten op de auto stonden geregistreerd als geschorst. Voldoende reden om de inzittende van de auto te controleren. Bij controle van zijn personalia werd duidelijk dat de man vaker met de politie in aanraking was geweest voor vermogensdelicten.

Bij de controle in de auto ontdekte de agenten een tas waaruit een laptop stak. De verdachte probeerde de tas wat aan het zicht te onttrekken maar dat had weinig zin. In de tas werden diverse goederen aangetroffen die mogelijk van diefstal afkomstig waren. De verdachte werd aangehouden en ingesloten op het bureau. Vandaag zal het onderzoek worden voortgezet. De auto werd ook meegenomen voor nader onderzoek.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Veenendaal

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Veenendaal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.