Grote zoektocht naar de vermiste Ikram Ammari (13) [update]
Laatst bijgewerkt: zondag 16:56 uur
DRIEBERGEN – De politie is dinsdag met man en macht op zoek geweest naar de vermiste Ikram Ammari (13) uit Driebergen tussen Driebergen en Zeist. Ze is maandag niet thuisgekomen na school.
Mariniers, de mobiele eenheid, tientallen agenten en leden van het Landelijk Team Forensische Opsporing (LTFO) zochten in het bos tussen de A12 en station Driebergen-Zeist. Ook speurhonden en politiepaarden zijn ingezet.
Haar fiets is gevonden en mogelijk ook haar tas, maar van het meisje ontbreekt nog elk spoor. Ikram zou voor het laatst zijn gezien in de omgeving van het station Driebergen/Zeist.
Update
De 13-jarige Ikram Ammari uit Driebergen is dinsdagavonf levend gevonden. Het meisje is in goede gezondheid aangetroffen. De politie praat met haar over wat er precies is gebeurd.
Reacties met de meeste stemmen
Meisje (10) uit Veenendaal…
Auto komt vast te…
Actieve discussies
Recente reacties