Redactie 112 0 reactie(s) do 21 mei 2020, 16:48

Cabrio vliegt uit de bocht in Barneveld, twee zwaargewonden

Laatst bijgewerkt: zondag 18:26 uur

BARNEVELD – Een auto is op donderdagmiddag 21 mei op de Nijkerkerweg in Barneveld uit de bocht gevlogen en op zijn kop in een sloot tot stilstand gekomen. Rond 15.30 uur reden vier jongeren in een cabrio – komende vanuit de richting van Voorthuizen – tegen de betonnen rand langs de weg. Twee personen zijn bij het ongeval zwaargewond geraakt. Twee anderen konden het voertuig zelf verlaten.

Omstanders hebben geholpen om de slachtoffers uit de auto te halen. Een traumahelikopter met aan boord een Mobiel Medisch Team is geland om het ambulancepersoneel te assisteren. De twee slachtoffers zijn met spoed naar het ziekenhuis vervoerd.

Update: Een 19-jarige man uit Scherpenzeel bleek de bestuurder te zijn, daarnaast zaten in de auto een meisje van 17 en een jongen van 15 uit Barneveld, en een 18 jarige jongen uit Veenendaal. Er was geen alcohol in het spel.

Deel dit artikel

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Veenendaal

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Veenendaal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.