Redactie algemeen 0 reactie(s) vr 09 april 2021, 15:03

Nationale Bijentelling, doe jij ook mee?

Laatst bijgewerkt: zondag 12:40 uur

NEDERLAND – Op 17 en 18 april 2021 wordt de Nationale Bijentelling gehouden.

Hoe meer we over bijen weten, hoe beter we de bij kunnen helpen. Daarom vragen we iedereen om mee te doen aan dit landelijk bijenonderzoek. In Nederland komen bijna 360 soorten voor. Ruim de helft daarvan is bedreigd. Onderzoekers gebruiken de resultaten van de telling om te zien waar de verschillende soorten voorkomen en of de aantallen toe- of afnemen.
U kunt als volgt meedoen:
 
????Download het telformulier vanaf de website.
????Tel op 17 of 18 april een half uurtje de bijen in uw tuin of op uw balkon. Een rustig groen plekje opzoeken kan natuurlijk ook. Doe dit het liefst op een zonnig moment.
????Loop rustig een rondje. Noteer alle soorten en aantallen die u ziet op het telformulier.
????Uitgeteld? Voer uw resultaten vanaf 17 april in op de website via de knop bovenaan de pagina.
 
Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Veenendaal

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Veenendaal
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.